Sídlo firmy

Image pro Vaši firmu i Vaše vizitky

Praha je nejprestižnější adresa pro umístění sídla Vaši firmy. Praha je i prestižní evropská adresa. Metropole je místem, kde se pohybují zahraniční podnikatelé a ubytovávají významní hosté. Má velký potenciál pro uzavření obchodu. Nabízí historické i moderní prostředí, moderní nákupní centra, ale i atraktivní lobby bary. Poskytuje moderní podmínky pro obchod a sídlo Vaší firmy. Přesuňte sídlo i Vaši firmy do moderní evropské metropole s velkým ekonomickým potenciálem.

Vyhnete se častým kontrolám úřadů

Pokud nemáte rádi kontroly, sídlo v Praze je pro Vás ideální město. Na finančním úřadě pro Prahu 2 je registrováno 22.429 subjektů, které má na starosti cca 35 kontrolorů. Ze statistik ministerstva financí vyplývá, že v Praze 2 bývá celkem cca 105 kontrol za rok, tedy jeden pracovník stačí prověřit pouze tři daňové subjekty. Praha 4 má zaregistrováno dvakrát více firem než Praha 2. Pod jednoho kontrolora na Praze 4 spadá cca 820 subjektů. Jeden kontrolor vykoná tři kontroly za rok. Celkově pak v hlavním městě jeden kontrolor podle statistik v průměru prověří přibližně sedm firem za rok.

Mnohonásobně větší možnost uzavření obchodů

Hlavní město Čech a Moravy Praha leží ve středních Čechách na řece Vltavě. Je také největším českým městem a v rámci Evropské unie se nachází na 15. místě. Praha je významným historickým centrem České republiky, sídlem většiny státních institucí a dalších organizací. Sídlí zde také prezident, vláda a důležité státní orgány. Praha je také velmi oblíbená mezi zahraničními turisty a všeobecně je považována za jedno z nejkrásnějších měst. V Praze je také nejvíce podnikajících subjektů. Nachází se zde i nejvíce univerzit. Proto má Praha největší podíl na HDP České republiky. Její podíl na výkonu ekonomiky činí téměř 26 procent. V Praze sídlí většina zahraničních, ale i tuzemských společností, které zde mají své centrály.

Anonymita velkoměsta

Metropole Vám nabízí naprostou anonymitu. Pokud máte úspěšnou a dobře fungující firmu, přesuňte ji do Prahy a uniknete závisti a pozornosti Vašeho okolí. V Praze budete mít klid před Vaší konkurencí, úřady nebo i před sousedy. V hlavním městě budete mít větší klid na podnikání a rozvoj Vaší společnosti.

Menší administrativní zátěž

Díky méně častým kontrolám se můžete více věnovat Vašemu podnikání. Nemusíte pořád dokola připravovat různé doklady úřadům. Můžete volně stěhovat místo Vašeho podnikání a sídlo Vám u nás stále zůstává. Tím Vám odpadá administrativa se změnou sídla.

99

Kč/
měsíc

Sídlo v Praze za
nejlevnější cenu